Artykuły działu

Zdrowa słodycz – stewia

Kto nie lubi słodyczy? Czy jest ktoś, kto nie zjadłby z przyjemnością kostki czekolady? Większość z nas sięga po kaloryczne słodkości, które nie zawsze są zdrowe i nie wpływają pozytywnie na nasz organizm.

Żeby mi się chciało tak bardzo, jak mi się nie chce…, czyli jak radzić sobie z wypaleniem zawodowym

Praca to nie tylko zarabianie pieniędzy, ale również miejsce realizacji własnych ambicji zawodowych, rozwoju i działalności na rzecz klientów, dzięki którym jako firmy istniejemy. Zapewne każdy pamięta swoją pierwszą, wymarzoną pracę oraz związany z nią zapał i energię – także radość z samego wyjścia do pracy i opowiadania o niej swoim bliskim. Obecnie, coraz częściej słyszy się o ciągłym uczuciu przepracowania i przemęczenia, niechęci do pracy, rozdrażnieniu oraz braku satysfakcji.

Wspomaganie odchudzania – fakty i mity

Wzrasta częstotliwość występowania nadwagi i otyłości. Skoro metoda „jedz mniej, ćwicz więcej” nie skutkuje, może problem rozwiąże tabletka? Firmy farmaceutyczne odpowiadają wzmożonym wysiłkiem, zdając sobie sprawę z potencjalnego rynku dla skutecznej „pigułki na schudnięcie”.

 

Intymny problem

Infekcje pochwy zdarzają się niemal każdej kobiecie. Problemy intymne dla dużej rzeszy pacjentek nadal pozostają tematem nieco wstydliwym, dlatego wiedza i właściwa profilaktyka będą odgrywać coraz bardziej znaczącą rolę.