Organizujemy event zdrowotny - kim się wspomóc, by uniknąć porażki?

Coraz więcej podmiotów, z różnych branż, organizuje eventy zdrowotne. Mają różnych odbiorców i odmienne cele, dotyczą różnych aspektów zdrowia (bądź profilaktyki konkretnych chorób). Na ogół są organizowane tzw. siłami własnymi – przez pracowników placówki medycznej, przez szkołę promującą zdrowie czy instytucję publiczną związaną z ochroną zdrowia.

Gdy pomysł na imprezę zdrowotną, zarys planu działań i budżet eventu zostają zatwierdzone, wielu organizatorów ma poczucie, że dalej to już tylko „z górki”. Rozdzieli się zadania tym, którzy akurat będą dyspozycyjni i można się skupić na promowaniu wydarzenia.

[ . . . ]

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumertę.

PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU
 Strona 18  Strona 19  Strona 20
ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

Slow life czy życie pod presją – o wypaleniu u dzieci

Wypalenie u dzieci? Co też ci psycholodzy i psychiatrzy wymyślają? Przecież współczesne dzieci mają wszystko na wyciągnięcie ręki! Robimy wszystko dla ich dobra i rozwoju od wczesnego dzieciństwa! Więc o co tu chodzi?!

Czytaj więcej

O nauczaniu zachowań asertywnych

„Asertywność” od kilkunastu lat jest bardzo modnym słowem. Jedni je lubią, inni unikają. Zagadnienie to jednak nie omija współczesnych szkół. Zarzuty wobec systemów nauczania można by mnożyć. Szkoła szkole nierówna, niezależnie od tego, czy jest publiczna, czy... Czytaj więcej