Kiedy eventy są skuteczne?

Organizacja każdego większego wydarzenia wymaga dużego nakładu pracy, dlatego już na wstępie należy zadbać o rezultaty planowanego przedsięwzięcia. Szczególnie, jeśli jego cel jest ukierunkowany na upowszechnianie zdrowego stylu życia. W jaki sposób poprawić efektywność eventów o charakterze prozdrowotnym i jednocześnie realizować je z satysfakcją?

Zanim dokonamy burzy mózgów, a z naszych ust padnie grad pomysłów, warto zastanowić się, jakie cele i potrzeby związane są z organizacją danego wydarzenia. Zupełnie inaczej podejdziemy do przygotowania eventu, od którego może zależeć wynik rekrutacji uczniów w danym roku szkolnym, a zupełnie inaczej do organizacji pikniku promującego prawidłowe nawyki żywieniowe wśród dzieci. Aby określić potrzeby i dalszy plan działania, należy postawić sobie kilka pytań.

[ . . . ]

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumertę.

PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU
 Strona 10  Strona 11  Strona 12  Strona 13
ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

Dopalacze - jak rozmawiać z uczniami?

Dopalacze to grupa substancji o silnym działaniu psychoaktywnym. Powodują zmiany wzachowaniu i postrzeganiu rzeczywistości. Są stosunkowo łatwo dostępne na rynku. Coraz częściej sięgają po nie młodzi ludzie. Jak o tym rozmawiać?

Czytaj więcej

Podyskutujmy o zdrowiu

Zdrowie to wartość fundamentalna. Problemy lub utrata zdrowia natychmiast usuwa w cień pozostałe wartości uznawane za istotne. Nieważne stają się wtedy zajmowane stanowiska, posiadane aktywa czy stopnie szkolne itd. Pytanie brzmi, czy o zdrowie dbamy należycie. Czy też jest tak, że w teorii wszystko... Czytaj więcej